Už máme pozemek

Vždycky jsem chtěla mít velký pozemek se zahradou. Můj sen odmalička byl, že si půjčím nějaké peníze, jako například hypotéku, kde si potom zaplatím nějaký pěkný pozemek, abych si tam mohla postavit vlastní dům. Protože abych se přiznala, tak já jsem docela hodně náročná na to, kde chci bydlet. Holt jsem se nedokázala připustit, že bych někdy bydlela v nějakém bytě. Vím, že mnoho lidí tam bydlí, protože třeba nic jiného jim nezbude, což chápu. To já, kdybych na tom byla stejně, kdybych neměla peníze a neměla bych kam jít, tak samozřejmě logicky taky půjdu na ubytovnu anebo do nějakého bytu v bytovce nebo paneláku. Já tohle neodsuzuji a vůbec mi nevadí mi to.

Kdo šetří, má za tři.

Taky mám hodně kamarádů, kteří bydlí v bytovce. Takže mi nedělá problém tam třeba u nich někdy přespat nebo jít na návštěvu a na kávu. Ovšem já jsem ale chtěla mít vlastní velký pozemek, zahradu a taky dům. Proto pro mě byla úplně nejvíce ideální hypotéka na pozemek. Protože hypotéka na pozemek je ideální v tom, že si můžete za to koupit pozemek, na kterém si potom můžete postavit váš vysněný dům. Samozřejmě, že mi ale hypotéku na pozemek nedali. Protože jsem byla sama a prý bych byla rizikový klient. Nicméně ale po dvou letech, jsme se s přítelem dohodli, že si vezmeme hypotéku na pozemek spolu.

Pozemky jsou drahé.

Takže už asi dva roky máme schválenou hypotéku na pozemek a už si plánujeme, že si na našem vlastním pozemku postavíme náš krásný dům. Taky vedle bychom chtěli nějaký malý dětský domeček, protože v budoucnu plánujeme děti a víme, že děti mají rádi na zahradě domečky anebo různé klouzačky. Uvidíme, se nám osud přinese. Nicméně ale mohu za mě říct, že hypotéka na pozemek https://nebankovnihypoteky.net/nebankovni-hypoteky/ je prima a nemusíte se bát, že byste nějak nezvládali splácet. Stačí si přečíst pořádně smlouvy a mluvit s bankou. Protože neznalost přeci nikdy neomlouvá.

You may also like...