Jak správně namontovat stínící techniku

Využijte návodů uveřejněných na YouTube

Sociální sítě, a zvláště pak YouTube, v sobě ukrývají mnohá zajímavá překvapení. Naleznete tu i některé příspěvky, které vám mohou vypomáhat s instalací stínící techniky. Pod tímto pojmem rozumíme celou řadu výrobků počínaje žaluziemi a konče roletami den a noc, a i když jsou to zdánlivě jednoduché technické prvky, mohou při montáži pěkně potrápit.

stínící technika

Žaluzie a rolety se od sebe mohou lišit i v jednotlivých typech a stejně tak rozdíly naleznete u některých výrobců mezi sebou, ovšem některé momenty montáže bývají shodné, a právě v tom vám může vypomáhat stažené video. Výhodou tohoto postupu je bezpochyby jasný prostorový vjem a přesný sled operací, který sledujete krok za krokem, a co víc – vy si můžete video uložit např. do notebooku nebo do mobilu a může vás při montáži provázet přímo v terénu.

kanál YouTube

Mohli byste ocenit třeba správné vyměření rozteče otvorů, vrtání díry pro vodicí pružinu k ovládání lamel, nastavení a ovládání pojezdového mechanismu u rolet a v neposlední řadě také samotný vzhled výrobku, který vám napoví, kam se ten který typ stínící techniky nejlépe hodí.

Video si stahujte raději ihned

Objevíte-li nějaká videa na sociálních sítích, která vás zaujmou, a považujete je za atraktivní, raději neváhejte a stahujte je co nejdříve speciálním softwarem, abyste měli jistotu, že o ně nepřijdete. Tyto sociální kanály jsou totiž nevyzpytatelné v tom, že jeden den sledujete zajímavý příspěvek např. na téma výstavy psů a druhý den po příspěvku není ani vidu ani slechu, protože jej jeho majitel prostě odstranil. Nemáte zkrátka nikdy jistotu, jak dlouho který z příspěvků na svém místě zůstane.

Video si můžete stáhnout video downloaderem Stahujvidea.cz k sobě na počítač a posléze jej umístit v duplicitní kopii třeba na svůj účet některého webového úložiště, anebo jej uložit např. na externí disk.

You may also like...