Skladové kontejnery se využívají i při rekonstrukci domu či chaty

Přestavujete chatu pro celoroční bydlení, nebo jste prodali byt a rekonstruujete ze získaného obnosu váš starý rodinný dům na venkově? Pak by se vám mohl hodit skladových kontejnerů pronájem. Jaké jsou hlavní výhody tohoto řešení?

Přistaví vám jej, kam budete chtít – kontejner je možné dopravit všude, kam je možný přístup po silnici či zpevněné cestě. Podmínkou je samozřejmě dostatečně velký volný prostor, kam se kontejner postaví. Na místo jej usadí mobilní jeřáb a měli byste také zajistit, aby byl ukotven pokud možno na rovném terénu.

přeprava kontejnerů po moři

Rozměry kontejneru – ty bývají obvykle v průřezu přibližně dva a půl metru na výšku i na šířku a na délku šest nebo dvanáct metrů. Jsou to dostatečně velké prostory pro přestěhování většiny nebo dokonce všech vašich věcí z domácnosti. Do kontejneru se může vejít i osobní automobil. Pohodlně tu vyskládáte nábytek, koberce a domácí spotřebiče a drobné předměty např. v kartonových krabicích.

skladové kontejnery

Ochrana před povětrnostními vlivy – do kontejneru nezatéká, nesněží, nefouká vítr a téměř tam neproniká prach nebo zápach. Není sice zcela hermeticky uzavřený, ale před povětrnostními vlivy je to ochrana zcela dostačující. Žádné vaše předměty nepřijdou k úhoně.

Dá se uzamknout – uzamykání kontejneru je základním předpokladem k úspěchu. Samozřejmě, že pokud se někdo bude chtít dovnitř vloupat, tak mu v tom nikdo nezabrání, ale proti tomu se můžete chránit alarmem nebo kamerovým systémem. Jde hlavně o to, že běžný zlodějíček by musel při vloupání vynaložit značnou námahu a navíc by jej i prozradil nápadný hluk.

Dlouhodobé pronájmy – skladový kontejner je možné pronajmout na několik měsíců, i na delší dobu. Minimální doba pronájmu bývá obvykle jeden měsíc. Je to výhodné právě pro probíhající rekonstrukce, kdy potřebujete vystěhovat vše z domu, např. kvůli montáži podlahového vytápění a pokládce podlahové krytiny.

You may also like...