Učení a technologie

Informační technologie tady vždycky byly s námi. Já si myslím, že kdyby nebyly vůbec informační technologie, tak se spolu asi moc nedomluvíme. Protože abych se vám přiznala, tak já na informační technologií jsem opravdu závislá. Bohužel je to tak. Někdy se za to stydím, někdy zase ne, protože když to tak vezmu, tak je to každého věc. Protože já jsem takový introvert, takže jsem stále doma a jsem ráda, že mám po ruce svůj notebook a taky mobilní telefon. Bez mobilního telefonu bych se opravdu neobešla, a to ani bez internetu. Opravdu jsem na internetu závislá. A s notebookem taky pracuji a učím se na něm.

Pro někoho je technologie složitá.

Protože mám dva online kurzy italštiny a angličtiny. A na online kurzy chodím třikrát týdně, takže se můžu taky v klidu domova pořádně naučit. Mě to hodně baví a já jsem si řekla, že bych bez informační technologie už opravdu být nemohla. Ovšem, ale každý to máme někdy jinak. Třeba například moje babička, protože není zvyklá vůbec na počítače a informační technologie, tak mi říká, že je to úplná blbost. Babička totiž není na takové novinky anebo další vymoženosti zvyklá. Babička říkala, že jí ke spokojenosti stačí jenom televize anebo rádio. A babička na televizi kouká jenom ještě vždycky večer, celý den jenom sedí u kamen a kouká se z okna nebo luštit křížovky.

Na počítači se učím a pracuji.

Já vím, je to jiná doba. A proto taky v této době velmi rozšířena informační technologie, která je skvělá a myslím si, že nám taky mnohem pomáhá. Já si třeba nedokážu představit, kdyby se vydal zákon, že bych potom musela vydat všechno svou elektroniku? Takhle se mě na to jednou zeptal můj bratr. Prý ze zajímavosti, co bych dělala. No co? Byla bych jistě v šoku a hádala bych se, protože bych se toho nevzdala. Informační technologie je prostě můj koníček a přes počítač se učím, chodím na kurzy a taky pracuji. 

You may also like...