Zářivý úsměv pro všechny

Ošklivé a nemocné zuby asi nechce mít nikdo. Kazy, pigmentové skvrny a další onemocnění nejsou zrovna hezké na pohled, ale jsou i zdravotním problémem, který může vyústit až ve vytrhání zubů, pokud se problémy neřeší. Nejčastějšími onemocněními zubů jsou kazy. Většina lidí si totiž čistí zuby špatně, a to celý život. Nevhodně zvolený kartáček a dokonce i pasta a absence zubní nitě či mezizubních kartáčků jsou původcem vzniku kazů. Jejich léčba je dlouhá a nákladná, a to v době, kdy je nedostatek zubařů, není zrovna příjemná situace.

zubní ošetření

Vyhněte se kazům
Víte, že kazům se vyhnete zcela jednoduše? Musíte si jen pravidelně a velmi pečlivě čistit zuby. Na vznik kazů má vliv celá řada faktorů – kouření, nadmíra alkoholu a nezdravých jídel, špatné čištění, užívání návykových látek nebo častá konzumace zabarvených jídel a pití, to vše má vliv na stav zubů. Pokud chcete mít krásné a zdravé zuby, musíte se omezit v tom, co jíte a pijete. A samozřejmě musíte dbát na pečlivé čištění zubů. To vás naučí dentální hygienistka, kam by všichni měli dvakrát ročně chodit na profesionální čištění zubů. Hledáte kliniku, kde vás ještě přijmou? Naše klinika vám nabízí komplexní ošetření, mezi které patří i dentální hygiena v Praze https://clinicplus.cz/service/dentalni-hygiena/.

čištění zubů

Dentální hygienistka má vystudovaný speciální lékařský obor, díky čemuž umí dokonale pečovat o zuby. Při návštěvě vám řekne, v jakém stavu jsou vaše zuby, a řekne vám, co vás čeká. Dentální hygiena nebolí a proto se jí nemusíte bát. Hygiena se provádí speciálními nástroji a proudy vody, aby došlo k odstranění všech skvrn, které kartáček nezvládne.

Máme tři ordinace
Aby bylo ošetření dostupné pro co nejvíce lidí, najdete nás ve třech ordinacích. Do všech se můžete objednat online na našem webu, a to i na dentální hygienu. Díky ní můžete získat krásné zuby, a ve spolupráci s našimi lékaři budete mít navíc zuby i zdravé.

You may also like...