Čím vás překvapí obchod About You

Obchodníků s oděvy je na Internetu celá řada, ale ne každý vám nabídne to, co About You. Proč tu lidé nakupují s oblibou a využívají tamního prostředí pro naplnění svých životních snů?

Rozsáhlý sortiment – součástí sortimentu je oblečení a obuv plus některé oděvní doplňky pro muže, ženy a děti. Nakoupíte tu trička, halenky, mikiny, košile, kalhoty, tepláky, spodní prádlo, čepice, bundy, kabáty a další zboží. Je to jeden z nejlépe zásobených obchodů, zaměřený na odívání.

Slevy sleva About You 25 Zelené slevy není nic výjimečného, slevových kupónů je pro tento obchod vydáváno mnoho a nakupovat se slevami se vyplatí v podstatě každému. Slevy se týkají veškerého zboží bez omezení. Nákupy se slevou nejsou pochopitelně doménou pouze About You, jen připomínáme, že tu se slevami můžete počítat stejně, jako kdekoli jinde.

obchod s oděvy

Za dopravu se neplatí – většina internetových obchodů vyžaduje platbu za dopravu a slevy se tu dočkáte pouze za určitých podmínek. Tím se obvykle rozumí doprava zdarma pouze při překročení určité částky za objednané produkty. Pro mnoho zákazníků to však příliš výhodné není, zejména jde-li o nákup za nižší cenu, a je-li dopravné vyšší, než sto korun. About You si naopak zakládá na tom, že za dopravu nezaplatíte ani korunu. Nejste limitováni žádnou finanční výší za nákup, ani počtem kusů zakoupeného zboží, ani některými výrobky, které slevu podmiňují.

dámské plavky

Doprava se neplatí ani za výměnu, vrácení a reklamaci – ne vždy se podaří nakoupit podle vašich představ, je to přece jen e-shop, kde si výrobky vybíráte pouze na základě vizuálního zobrazení, bez možnosti oblečení nebo obuv si vyzkoušet přímo na sobě. Pokud se zmýlíte v odhadu velikosti, anebo vám jednoduše nesedne střih, případně vám nevyhovuje materiál, není problém zboží vrátit nebo vyměnit. Bezplatná doprava se vztahuje i na tyto situace, takže se rozhodně nestane, že byste zbytečně přepláceli za dopravné.

You may also like...