Ráda cestuji

Vždycky jsem snila o tom, že budu hodně cestovat. A bez cestování jsem si nedokázala představit život. Cestovala jsem vlastně už odmalička. Moje máma mi řekla, že když ona byla těhotná se mnou, tak byla dvakrát v Chorvatsku a jednou na Novém Zélandu. Opravdu jsem byla nadšená, že jsem už vlastně před narozením někde byla. Jen je škoda, že si to nepamatuji. Moje máma má akorát hodně fotek z cestování. A už byla v sedmém měsíci těhotenství, a to bylo právě zrovna v Chorvatsku. Jsem ráda, že takhle mám alespoň nějaké vzpomínky na to, když moje máma cestovala. A bohužel v dnešní době s mámou necestuji, protože je nemocná a má pořád něco s kloubama, takže už moc necestuje. Nicméně, ale ještě když jsem byla malé dítě, tak jsme procestovaly skoro celý svět. Byly jsme po celé Evropě snad už tak dvakrát.

Znáte Bora Bora?

Líbí se mi to a nyní cestuji už se svým přítelem. Ještě nemáme žádné děti, takže jsme si řekli, že pokud nemáme založenou rodinu, tak si budeme užívat života a budeme cestovat. Ještě nás čeká příští rok Thajsko a taky Indie. Chceme se tam podívat, protože nás to hodně baví a líbí se nám to prostředí. Navíc nás to opravdu zajímá.

Krása na Maledivách.

A je to kultura úplně odlišná od naší, takže je škoda to neprozkoumat. Loni jsme byli v Itálii a taky ve Španělsku taky v Turecku a v Egyptě a myslím si, že za další roky si to možná zopakujeme. Hlavně Itálii a Španělsko, protože tam nás cestování nejvíce bavilo. Víte, cestování bereme s přítelem jako jednu věc, která nás sbližuje a dokáže nás zrelaxovat. A z cestování a dovolené taky čerpáme pozitivní energii ataky fakt, že žijeme jenom jednou, takže proč si to pořádně neužít! Život se má žit, ne prožívat. A vy taky rádi cestujete? A kam? My jsme si oblíbili celý svět, ale i naše země, Česko, je opravdu nádherná. Ale to víte jistě všichni. Všude dobře, domě nejlíp.

You may also like...