Kvalitní palety z plastu

Když jsem pracovala ve skladu s potravinami a smíšeným zbožím, tak jsem stále nevěděla, kam dřív skočit. Protože jsem tam byla nová, takže jsem ještě neměla vůbec žádné zkušenosti a nebyla jsem v obchodě zaběhlá. Proto se mi taky kolikrát stávalo, že si na mě spolupracovníci už taky stěžovali. Abych se vám přiznala, tak mě to hodně mrzelo a vadilo mi, že mi třeba nikdo nepomůže nebo mi někdo neukáže, co mám správně dělat, protože jsem taky kolikrát na toaletě brečela a říkala jsem si, proč já mám takovou smůlu.

Lodní převoz s paletami a zbožím.

Trvalo mi asi dva nebo tři měsíce, než jsem se v práci celá zaběhla a už jsem se tam docela víc se vyznala. Skládala jsem zrovna v drogerii na plastové palety, když za mnou přišel šéf a řekl mi, že mě musí předělat na oddělení. Šla jsem na oddělení jiné, které je se taky týká drogerie, ale jiného zboží. Taky jsem tam překládala zboží na plastové palety. Myslím si, že plastové palety jsou výhodné v tom, že jsou z plastu, takže jsou velmi odolné. Když třeba vám zmokne plastová paleta, tak se nemusíte bát, že se vám nějak zničí.

Palet je velké množství a druhů.

Ano, i dřevěné palety nebo europalety jsou odolné, ale věřte mi, že plastová paleta má vždycky něco navrch. Například plastová paleta se velice lehce čistí, takže když se vám znečistí, jde opravdu lehce utřít vlhkým hadrem a potom suchým hadříkem otřít. Líbí se mi taky, že plastovou paletu si můžete koupit v několika barvách anebo různých provedeních. My máme v práci pouze samé bílé plastové palety, což se mi zdá jako škoda. Ráda bych taky viděla v jiných barvách, protože celý sklep a klad mi tam přijde takový monotónní bílými plastovými paletami. A co si myslíte o plastových paletách vy? Jsou podle vás lepší, než palety dřevěné nebo jiné? Věřte, že všechno má své výhody a nevýhody. Já bych se zaměřila na výhodu plastových palet takovou, že tyto palety jsou o více peněz levnější než dřevěné.

You may also like...