Firma pro mě

Je logické, že mnoho lidí chce udělat skvělou kariéru. Mnoho lidí chce udělat díru do světa. A já jsem samozřejmě nebyla vůbec jediná. Chtěla jsem být také úspěšná, protože jsem chtěla hodně studovat. Jenomže osud mi to asi nedopřál. A jistě víte, že to každého člověka hodně zamrzí, když chce něco dokázat, ale nejde mu to. A vy si říkáte, že všechno jde, když se chce. Jenomže tohle ale není pravda. Já jsem sice mohla, ale nakonec jsem se rozhodla úplně jinak. A mnoho lidí by se možná rozhodlo stejně jako já. Víte, zrovna jsem byla ve druhém ročníku vysoké ekonomické školy, když můj otec opravdu náhlé těžce onemocněl.

V Hro Technology najdete mnoho věcí.

Nikdo se o něj neměl co starat, tak jsem musela ze školy odejít. I když jsem měla průměrný prospěch. Chtěla jsem na škole zůstat, ale kvůli otci jsem odešla. A v té době jsem už na další školu nešla a šla jsem pracovat. A šla jsem pracovat do firmy Hro Tech. Jedná se o firmu, kde se vyrábí různé stroje, kde si taky různé stroje můžete půjčit. Když jsem viděla inzerát s názvem přidejte se k nám, tak jsem ani neváhala. Rychle jsem tam zavolala. A další důvod je taky proč jsem se k nim přidala byl, že můj otec tam pracoval. Takže na inzerát přidejte se k nám jsem vůbec neváhala a zavolala jsem tam.

Už dlouho pracuji v průmyslu.

Myslím si, že tam rozjedu opravdu skvělou kariéru. Firma Hro Tech je skvělá v tom, že má skvělý přístup k zaměstnancům a taky plat je tam krásný. Navíc všichni zaměstnanci se ke mně chovali velmi mile, protože mě znali, že jsem otcova dcera. Je prima, že lidé tam jsou hodní a vstřícní a že taky kariéra je tam pěkná, že můžou růst po kariérním žebříčku. A kdo by to nechtěl. Komu by se nelíbilo, že může stoupat v kariéře vysoko. Tohle byl vždycky můj sen. A bych mohla stoupat v kariéře nahoru. Jsem ráda, že jsem nakonec tuto práci vzala, lepší bych asi nenašla.

You may also like...