Dovolená s moderními vychytávkami

Chystáte se na dovolenou? Máme pro vás tip na dvě moderní vychytávky. Pokud však očekáváte luxusní hydroplán nebo jachtu pro plavbu na Lipenské přehradě, zklameme vás. Tentokrát máme na mysli docela obyčejné a všední drobnosti, s nimiž však vaše volné dny získají příjemnější podobu.

pobyt na pláži

Uzavíratelný sáček

Uzavíratelný sáček neposlouží pouze v domácnosti nebo v kanceláři pro ukládání předmětů, anebo v logistice pro odesílání drobných zásilek, může být vaším společníkem, kamkoli https://slovniky.lingea.cz/anglicko-cesky/kamkoli se vypravíte v průběhu volných dnů.

Za prvé – může se vám hodit pro ukládání věcí, které nesmí zmoknout, nebo být poškozeny vlivem prachu a vlhkosti. Jsou to například elektronika (mobily, tablety, budíky, rozhlasové přijímače, MP3 přehrávače, powerbanky), hygienické potřeby (papírové kapesníky, toaletní papír, hygienické vložky a tampony) a dále psací potřeby, sponky do vlasů, sypké trvanlivé potraviny, kolíčky na prádlo atp.

Za druhé – sáčky větších rozměrů využijete pro ukládání špinavého prádla. Uzavírací zip zabrání šíření zápachu a průniku bakterií mezi vaše další osobní věci, zejména mezi čisté oděvy a potraviny.

dovolená na horách

Suchý zip

Suchý zip využijete pro úpravu oděvů, aby se vám na cestách lépe pohybovalo. Máte-li rádi sportovní oblečení, jako jsou volné plátěné kalhoty nebo sportovní tepláky či tříčtvrteční kalhoty, a také trička s dlouhým rukávem, sportovní bundy nebo mikiny, můžete suchý zip našít do míst, která brání sjíždění oděvu a drží jej na místě. U triček, bund a mikin jsou to rukávy, které se suchým zipem podle potřeby upnou na rukou a lépe tam drží, než vykasané či vyhrnuté. U tepláků a kalhot se suchý zip hodí pro zapínání v pase, které je velmi pevné a lépe zastoupí klasický pásek nebo tkaničku. Zapínání v pase na suchý zip vás nebude škrtit, kalhoty nebudou padat a budete se cítit celkově více komfortně.

You may also like...