Zvuk hubdy

Vždycky jsem si říkala, že být hudební nadšenec je vlastně prima. To se ani vůbec nenudíte. Moc ráda jezdím na různé hudební koncerty, hlavně na české kapely. A mám moc ráda skupinu Kabát. Je to moje nejoblíbenější hudební česká skupina a myslím si, že jenom tak něco se jí nevyrovná. Tuto kapelu mám ráda už odjakživa a mám ráda tak její styl, a hlavně její písničky. A písničky opravdu nazpaměť a říkám si, že bych asi nemohla vynechat ani jeden jejich koncert a mně se tohle líbí a baví mě to. Proto jsem si řekla, že až bude zase další koncert Kabátů, tak určitě zase půjdu. Vždycky jsem tam chodila sama s kamarádkou, ale nyní mám přítele, tak jsem si řekla, že tam půjdu s přítelem.

Piano mám moc ráda.

A proto, abych porozuměla více a lépe hudbě, podívala jsem se taky na různé webové stránky, které se věnují hudbě. Zjistila jsem, že existuje kvalitní přístroj ocd distortion pedal, který je velmi vhodný pro všechny hudebníky, který je taky pravděpodobně nejznámější efekt od společnosti Photon. Byl opravdu navržen tak, aby jeho obvody byly nevšední a aby byl opravdu perfektní pocit z jeho užívání. Teď a tady se nabízí také například verze 2 tohoto pedálu. Je vylepšený a mimo jeho nový obvod je také kvalitní přepínání true-bypass a patentem je Enchant bypass.

Na piano hraji již mnoho let.

A je to opravdu vylepšený kousek, vylepšený bypass, kterého si všimnete. A taky je tady k obohacení o signál a pro lepší pocit z hraní se tak zdá, že více živější a takový více akční. Myslím si, že kdybyste chtěli taky vyzkoušet ocd distirtion pedal, tak neváhejte a zkuste navštívit webové stránky a uvidíte, jak je to prima. A má ovládání volume a na drive, takže se nemusíte bát, že byste se nudili. Pokud váháte, tak už můžete výt taky v klidu. Myslím, že jsem tady uvedla opravdu mnoho informací, takže vás ke koupi ocd distortion pedal už nic neodradí.

You may also like...