Vyzkoušejte netradiční masáž

Klasické masáže známe asi všichni a všita z nás na nějaké už v životě byla. Masáž je vynikající prostředek k uvolnění stresu, odpočinku a samozřejmě k uvolnění ztuhlých svalů a kloubů. Je to skvělý relaxační prostředek, který by si měl každý čas od času dopřát. Při klasické masáži se masíruje celé tělo kromě genitálií. Pokud chcete namasírovat kompletně celé tělo, a to včetně intimní oblasti, musíte přijít k nám. Náš masážní salon má v Praze dvě pobočky, a v každé vás uvítají naše milé a zkušené masérky, které vám splní jakékoliv přání, které budete mít – masérka se s vámi může vysprchovat, a také vám udělá masáž, jakou si vyberete.

masáž zad

Náš salon je zaměřený spíše na muže, protože poskytujeme klasické erotické masáže Praha, jako jsou

  • BDSM masáž
  • Masáž prostaty a masáž penisu
  • Masáž lávovým kameny
  • Masáž celého těla a masáž tělo na tělo

Ale samozřejmostí pro nás je, že dokážeme erotickou masáž poskytnout i ženám. Masíruje se celé tělo, a to včetně genitálií. Dochází k nabuzení smyslů, odpočinku, povzbuzení libida, a v neposlední řadě dochází k vyvrcholení na samotném konci masáže. Je to zcela běžné, a proto se není za co stydět.

masáž muže

Stačí si vybrat
Nemáte s takovou masáží zkušenosti? Přijďte k nám, abyste je získali. Uvítáme samotné muže, ženy a dokonce i páry. Společná erotická masáž může povzbudit váš skomírající sexuální život. Poznáte svoje tělo tak, jak jste ho dosud neznali.

Jak to probíhá? Na našem webu si vyberte masérku a dobu, terase vám nejvíce hodí. Přijdete do salonu, kde dostanete přezůvky, župan a ručník a dáte si sprchu. Poté si lehnete na lehátko a makra se vám bude věnovat za pomoci horkých masážních olejů, které nabudí vaše smysly https://www.promaminky.cz/rikadla-a-basnicky/ostatni-25/smysly-4223 a uvolní vaše tělo. Masáž začíná na horní části těla a postupně se přesouvá přes spodní část až po intimní partie. Jejich stimulací dochází k ejakulaci, a zde masáž končí.

You may also like...