Věnujte svým dětem svůj čas a tvořivost, stojí to za to

Dětská oslava je vždy na výsost radostná událost, kterou se pro své děti snažíme vždy připravit tak, aby se ideálně po celou dobu dobře bavily, a aby se jednalo o zábavu, která se jim v průběhu roku jen tak nenaskytne. A to je zřejmě jeden z důvodů, proč v poslední době čím dál více rodičů rezignuje na to něco pro své děti připravovat a raději jim objednají instantní zábavu v dětském centru. Ne, že by se tam děti dobře nepobavily, ale je škoda nevyvinout žádné úsilí, abychom pro své děti něco připravili my sami. Vždyť jsou to naše děti, které za pár let opustí rodné hnízdo a můžeme očekávat, že se nám budou věnovat se stejnou intenzitou, s jakou jsme se dříve věnovali my jim.

přání

Takže pokud do nich sami neinvestujeme žádný čas a nevynaložíme žádné úsilí, proč by nám neměly děti oplácet stejnou měrou? Mnohem lepší proto je, vydat ze sebe to nejlepší a připravit svým dětem oslavu doma anebo na chatě, každopádně však ve své režii tak, aby byla skutečně originální a odrážela nároky našich dětí, a ne módní trendy. A rozhodně si nenechte namluvit, že tak jako odborníci z dětských center to vy doma nikdy nezvládnete, není to totiž pravda. Dort můžete upéct buď sami anebo si jej objednat v osvědčené cukrárně, a pokud je zrovna venku teplo, tak můžete vsadit na opékání, grilování a sportování na zahradě, které děti zkrátka baví.

klobouk

A pokud toužíte po něčem skutečně speciálním a nevšedním, pozvěte si domů třeba profesionálního kouzelníka a uvidíte, že s ním zabodujete. Jak bude jeho program dlouhý, to už je na vás. Ale můžete si být jisti tím, že rozhodně bude zábavný, děti totiž čáry milují, mimo jiné i v důsledku populárních filmových kouzelnických ság. Takže jakmile se rozkřikne, že na místo dorazí kouzelník, budou všechny děti mluvit jen o tom. Stejně tak jako na nic jiného nebudou myslet ani poté.

You may also like...