Úklidová firma za vás může umývat okna a čistit koberce a jiné typy podlah

Nechte mytí oken na profesionálech

Jednou z nejobtížnějších prací je umývání oken. Připadá vám to v dnešní době jako nesmysl? Co se týče samotného čištění, to nemusí být fyzická dřina, ale ve hře je zejména práce ve výškách, závrať a nebezpečí pádu z budovy. Každý si na tyto práce rozhodně netroufne a každému je také nelze doporučit.

žena v úklidové firmě

Umývání oken může být relativně snadné v běžných bytech s nízkými stropy do výšky 250 cm, kde vystačíte s krátkými hliníkovými štaflemi, ale v některých budovách jsou okna umístěna velmi vysoko, např. v objektech divadel, galerií, kin a některých školních budov (gymnázií, středních odborných škol, vysokoškolských poslucháren atp.) Umývání oken také někteří lidé odmítají z toho důvodu, že mají alergii na čisticí prostředky, bez nichž se tato práce neobejde.

A co koberce

V některých prodejnách či kancelářích se vyskytují na podlaze koberce, obvykle se jedná o zátěžové modely, kde se našlapuje v obuvi, a to jak z řad zaměstnanců, tak především zákazníků. Zaměstnanci tu mohou chodit v přezůvkách, ale zákazníci, ti si přinesou na botách zvenčí mnoho prachu a dalších nečistot.

umývání oken

Dále bychom mohli zmínit provozovny typu meditačních center, čajoven či kafíren nebo cukráren, kde zákazníci mají k dispozici sedací kouty, a kde se vyzouvají z bot. Pohybují se v prostorách s koberci naboso nebo v ponožkách či v silonových punčochách, a svůj pot z chodidel do koberců zašlapávají. S tím je také nutné něco provést, protože po určité době koberec začne podlahová krytina připomínat týden nošené ponožky.

Specializované firmy úklidových služeb v Pardubicích provádí komplexní úklid ve firmách i v domácnostech a mohou zajistit i vyčištění koberce speciálními stroji. Provádět mohou i čištění jiných typů podlahových krytin, to vše je součástí dohody o provádění pracovní činnosti na požadovaném místě.

You may also like...