Pořiďte si stylové zábradlí na Vaše schodiště

Když jde o plánování toho, jak bude vypadat Váš dům či přestavba v něm, je to vždy velký krok. Je důležitý, protože se v něm chceme cítit dobře, útulně a bezpečně. Domov je přeci místo, kam se těšíme a rádi vracíme. Hřejivý pocit spokojenosti s prostorem a vizualizací je k nezaplacení. Dá to moře práce vše zařídit podle představ. Ale výsledek stojí za investovaný čas i peníze. Pokud máte v domě více pater, neobejdete se bez schodiště. Existuje mnoho variant schodišť. Rovné, točité, schody menší, větší, nižší, vyšší, dřevěné nebo dlážděné. A takto bychom mohli pokračovat dál a dál.

Točité schodiště

A co neodmyslitelně patří ke správném a bezpečnému schodišti? Zábradlí. Velice důležitý doplněk. Chrání nás před pády. Jaké zábradlí na schodiště se Vám líbí? Máte již představu, které si pořídíte nebo zatím jen hledáte inspiraci? Vše závisí hodně na tom, v jakém stylu chcete mít interiér domu. Je skvělé, když se vše ladí a vytváří příběh. Když do sebe všechny věci a doplňky stylově zapadají. Výběr nebudete mít zrovna jednoduchý, protože na trhu je tolik druhů zábradlí. Ale je to výhoda. Lepší než nemít možnost si vybrat a muset sáhnout pouze po jedné dostupné variantě.

Interiér domu

Jakému materiálu fandíte? Dřevo, sklo nebo nerezová ocel? Všechny materiály vypadají skvostně, když je z nich vytvořeno krásné zábradlí. A co teprve jejich kombinace! Zábradlí se nutně nemusí použít pouze do interiéru. Vhodný je samozřejmě i do exteriéru. Je spousta dalších míst, kde by doslova mělo být. Bez něj by to nešlo. Například balkón a terasa. Nebo zábradlí na francouzská okna. Omrkněte fotky pro pořádnou inspiraci, ať víte a máte představu, jak který typ zábradlí vypadá v reálném zhotovení. Vyberte si to nelepší nejen pro Vás, ale i pro Vaše blízké, kteří s Vámi sdílí společnou domácnost. Hlavně děti musí být v bezpečí.

You may also like...