Jak si představujete vaši svatbu?

Plánujete, že v létě uskutečníte svůj velký den? Že si řeknete své životní „ano“ a stvrdíte svůj vztah na svazek manželský? Tak to jistě dostatečně dopředu budete plánovat každou maličkost, každý detail vašeho velkého dne. Každý pár si dnes může vybrat, kde proběhne jejich svatební obřad. Můžete jít na obecní úřad, můžete zvolit kostel, ale taky si můžete celý svatební obřad naplánovat na jakémkoliv místě. Může to být zahrada restaurace, kde ihned proběhne i hostina, může to být vrchol vašeho oblíbeného kopce, může to být nějaký zámek, hrad či zřícenina, může to být místo, kde jste se seznámili, ale také to může být vaše vlastní zahrada.

svatba

A jak na plánovat svatební oslavu, když bude poj obřadu? Záleží na tom, jak velkou svatbu plánujete, ale máte-li rádi zahradní párty, proč neudělat oslavu na vlastní zahradě, kde budete mít zázemí vlastního domu a vše další potřebné se dá půjčit. Svatební veselí, pokud se svatba odehrává v létě, může probíhat ve venkovních prostorách. Máte-li vhodnou velkou zahradu, je ideální pronájem párty stanů a uspořádání svatebního veselí přímo za domem. Samozřejmě se nepředpokládá, že nevěsta bude vařit oběd pro svatebčany, ale jistě si novomanželé objednají catering.

svatba

Párty stany vám zaručí pohodlí, pokud bude ve váš svatební den pršet, ale i když bude velmi horký letní den. Počasí nenaplánujete, a tak se může stát, že nevěsta bude chodit v galoších, protože party stany nemají pevnou podlahu, ale na druhou stranu, víte jak se na to s časem bude vzpomínat? Jedině s úsměvem. Každá žena už od malička sní, jak jednou proběhne její svatební den. Pokud jej nechcete prosedět v restauraci, zařiďte si oslavu na zahradě v party stanech. Bude to více přátelské a neformální, a lidé se budou lépe bavit. A nevěsta s ženichem si to tím pádem také užijí více.

Udělejte si svatbu po svém.

You may also like...