Jak na hypotéku

Také vás zajímá, jak získat hypotéku? O tohle téma jí jsem se zajímala asi před šesti nebo před sedmi lety. Protože jsem tehdy už s přítelem byla šest let, tak jsme si s přítelem oba dva řekli, že je na čase, abysme šli konečně bydlet do vlastního domku. Ze začátku jsme se rozhodovali, jestli jít bydlet do bytu a nebo do domu. Protože jsme chtěli mít hodně dětí, tak jsme nakonec usoudili, že nejlepší bude bydlet v nějakém větším domě se zahradou. Přítel naštěstí souhlasil a byl rád, že jsem to taky tak chtěla. A protože přítel je z opravdu velké rodiny, takže toužil taky potom, že budeme i my velká rodina. A já jsem byla v pro a taky jsem chtěla hodně dětí. Takže nastal maraton, jak získat nějakou hypotéku. A ptala jsem se taky mamky, jak například ona získala hypotéku s otcem. Ona říkala, že před těmi padesáti lety to bylo něco úplně jiného, že se nikdo neptal, jak získat hypotéku, protože to šlo.

Toužíte po hypotéce?

A tehdy ještě byly takové manželské půjčky, který se prý ani nemuseli vracet. To jako vážně? Byla jsem v šoku, protože tohle bych taky chtěla. Nakonec jsme si s přítelem vzali hypotéku, která byla na čtyřicet let a taky jsme měli ale docela nízké splátky. Naštěstí ale oba dva máme skvělou práci, kde máme hodně vysoký plat.

Konečeně už bydlíme!

Takže nám to vůbec nějak nezasáhne do rozpočtu. Nebudeme se muset v ničem omezovat a budeme žít tak, jak jsme žili doposud. S budeme mít krásný rodinný domek, https://www.obi.cz/drevene-zahradni-domky/weka-dreveny-zahradni-domek-taro-a-235-cm-x-240-cm/p/4783031 který už máme vyhlídnutý. Takže pokud vás zajímá, taky jak získat hypotéku, tak si zajděte do banky, kterou máte nejblíže anebo si na hypotéku můžete taky sehnat nějakého finančního poradce a nebo bankéře, který vám samozřejmě moc rád poradí. Já se v hypotékách a ve financích rozhodně nevyznám, takže jsem ráda, že existují profesionální bankovní poradci. Takže se pak už nemusíte zajímat, jak získat hypotéku.

You may also like...