Army styl

Myslím si, že je opravdu mnoho žen, které má rádo módu a to jakoukoliv. Podle mého názoru se nenajde žádná skupinka žen, která by měla totožný styl. Ano, něco podobného a pravdy na tom bude, protože já se svou nejlepší kamarádkou máme takový oblíbený styl a to, když je oblečení sexy a když je vyzývavé. Samozřejmě, že ho ale nenosíme každý den anebo do školy a nebo do práce. A obě dvě totiž studujeme vysokou školu, takže samozřejmě si nikdy vezmeme krátkou minisukni a tričko s velkým výstřihem. Do školy se právě hodí takové elegantní a konzervativní oblečení, jako například taky mikiny.

Army styl je tvrdý.

A opravdu moc ráda nosím mikiny ve stylu Army. Army mikiny pro ženy jsou velice pohodlné a myslím si, že třeba některé ženy, které nechtějí být středem pozornosti, tak si vezmu na sebe Army mikinu. Army mikina totiž představuje spíše takový klučičí, pánský styl, takže dívka nebo žena nebude tak vidět. A tohle právě nosím s kamarádkou nejraději do školy. Bojíme se totiž zkoušek, a zjistily jsme, že když máme na sobě Army mikinu, tak nás učitel nebo učitelka tak moc nezkoušejí z předmětu. A my s kamarádkou moc nechápeme latinu, takže jsme obě dvě rády, že alespoň snad jsme vyvolávané minimálně.

Přítel chtěl být voják.

I když se samozřejmě velice snažíme a učíme, takže pokud i vás zajímá Army mikina, tak se podívejte na webové stránky armytrika.cz, kde na přehledném webu najdete všechny informace o Army stylu a o Army mikinách, které vás zajímají. A jaká móda se líbí vám? Neříkám, že je to webová stránka jenom pro ženy, protože i pánové si tady najdou to svoje. I muži chtějí vypadat dobře, a právě Army styl je pro pravé a tvrdé muže to pravé ořechové. U mužů se mi Army styl hodně líbí a jsem ráda, že Army styl můj přítel taky rád nosí. Chtěl být voják, ale nevyšlo mu to. Myslím si ale, že to byl asi osud. Army styl ale přítel nosí často.

You may also like...